top of page

Oğuz Abadan Mtsm

MÜZİK VE TEKNOLOJİLERİ SANAT MERKEZİ

OĞUZ ABADAN MTSM'de EĞİTİM

Öğretim sistemimiz

orkestra ailesine mensup tüm enstrümanların

her yaş ve eğitim düzeyinden öğrencileri kapsayan eğitiminin yanı sıra, müziği meslek edinmeyi amaçlamış olanlar için akademik programlar da içermektedir.

Okulumuz bünyesinde

ülke çapında isim yapmış öğretmenlerin rehberliğinde yapılan kurslar ve akademik programlara ek olarak, kurumlar için "motivasyon programları" da merkezimizin çalışmaları arasındadır.

OĞUZ

ABADAN

MTSM

Müzik ve Teknolojileri

Sanat Merkezi 
M.E.B sertifikası veren

bir yaygın eğitim kurumudur. 

EĞİTİM ALANLARI

Müzik Adına Her Şey

Müzik Akademisi

Müzik Akademisi

Müziği meslek edinmek isteyenler ve meslek edinmiş ama kendisini daha fazla geliştirmek isteyenler için hazırlanmış müfredatlar içerir. İki yılık öğretimdir ve sınavla öğrenci alınır. ​

Temel Eğitim / Kurslar

Temel Eğitim / Kurslar

Her yaşa uygun bir yaygın eğitim programı olan Temel Eğitim (Kurslar) tüm müzik öğrenim gereksinmelerinizi karşılayacaktır.

Çocuk Üniversitesi

Çocuk Üniversitesi

Faredoo Ayşegül Abadan Çocuk Üniversitesi, Oğuz Abadan Mtsm'nin çocuklar için hazırladığı sanatsal ağırlıklı eğitim programlarının tümüdür. Müzik, resim, dans ve spor ana başlıklarında toplanmış alt kategorilerle ilgili daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret ediniz.

Rock School

Rock School

Rock School İstanbul, müzik yolculuğunuzda yanınızda olabilecek en iyi yol arkadaşıdır. üziğin neresinde olursanız olun, tamamen performansa dayalı eğitim sistemimiz sayesinde hayallerinizin çok uzakta olmadığını göreceksiniz.

WorkEnd / Kurumsal Motivasyon

WorkEnd / Kurumsal Motivasyon

Çalışanların motivasyonlarını artırmak, iş streslerini azaltmak, aralarındaki İletişimi güçlü kılmak ve aidiyet hissi oluşturmak için en iyi çözümlerden birisi kültür ve sanatı yaşam alanlarına sokmaktır.

Fotoğraf Galerisi

bottom of page